Pakowanie w folie termokurczliwe

Pakowanie w folie termokurczliwe

Pakowanie przemysłowe folią termokurczliwą – usługi

Oferujemy profesjonalne usługi pakowania termokurczliwego elementów o różnym charakterze i gabarytach. Możliwości stosowania folii termokurczliwej są praktycznie nieograniczone. Metodę tę stosuje się zarówno do pakowania bardzo małych rzeczy (jak np. butelki do napojów), jak również przedmiotów i obiektów wielkogabarytowych (pieców, pociągów, samolotów, łodzi, suwnic, budynków, dźwigów). Zapakowane w ten sposób przedmioty prezentują się estetycznie, co może mieć duże znaczenie, szczególnie w przypadku elementów przeznaczonych do sprzedaży.

Pakowanie przemysłowe folią termokurczliwą to sposób na zabezpieczenie każdej maszyny, urządzenia, towaru lub ładunku. Nasze usługi pakowania wykonujemy w magazynie lub zakładzie produkcyjnym Klienta, na terenie naszej firmy w Chorzowie lub w innym dowolnie wybranym miejscu. Gwarantujemy skuteczność, profesjonalizm oraz wszechstronność – pakujemy obiekty o każdych rozmiarach.

mobi_pakowanie_w_folie_termokurczliwe

Przemysłowe folią termokurczliwa

Pakowanie termokurczliwe umożliwia szczelne i szybkie zabezpieczenie różnego rodzaju elementów do transportu lądowego, morskiego czy lotniczego. Jest to również metoda stosowana w przypadku zabezpieczania ładunków podczas przechowywania ich w magazynach, składach oraz wiatach. Folia termokurczliwa jest wszechstronna i prosta w stosowaniu, tworzy ciasno przylegającą, szczelną barierę pomiędzy pakowanym elementem a czynnikami zewnętrznymi. Chroni przed wilgocią, promieniowaniem UV, pyłami czy kurzem.

Stałe umowy, możliwość cyklicznych dostaw wg specyfikacji kontrahenta.

Jaremar Sp. z o.o Sp. K to gwarancja

Zapraszamy do kontaktu z biurem w naszym mieście Chorzów (woj. śląskie) w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług!

Kontakt

Usługi
Produkty
Informacje kontaktowe:
dział handlowy:
biuro:
Facebook
Twitter
w ramach stałej współpracy otrzymasz ...
Masz pytania?

Poproś o kontakt, podaj swoje Imię oraz nr telefonu